Kjøpe MA2C8400BF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Peak Reverse (Max): | 32V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | DO-34 |
| Serie: | - |
| Q @ Vr, F: | - |
| emballasje: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfelle: | DO-204AG, DO-34, Axial |
| Andre navn: | MA2C8400BFTB |
| Driftstemperatur: | 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MA2C8400BF |
| Utvidet beskrivelse: | Varactor Single 32V Through Hole DO-34 |
| Diodetype: | Single |
| Beskrivelse: | DIODE VARIABLE CAP 32V DO-34 |
| Kapasitansforhold: | C2/C10 |
| Kapasitansforhold: | 3.4 |
| Kapasitans @ Vr, F: | 5.7pF @ 10V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |