Kjøpe MA3S795D0L med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 1V @ 30mA |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 30V |
| Leverandør Enhetspakke: | SSMini3-F2 |
| Hastighet: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Serie: | - |
| Omvendt gjenopprettingstid (trr): | 1ns |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SC-89, SOT-490 |
| Andre navn: | MA3S795D0LTR MA795WA-(TX) MA795WA-TX MA795WATR MA795WATR-ND |
| Driftstemperatur - Kobling: | 125°C (Max) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MA3S795D0L |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 30V 30mA (DC) Surface Mount SC-89, SOT-490 |
| Diodetype: | Schottky |
| Diode Konfigurasjon: | 1 Pair Common Anode |
| Beskrivelse: | DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SSMINI3 |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 30µA @ 30V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io) (per diode): | 30mA (DC) |
| Email: | [email protected] |