Kjøpe MA5KP18CAE3 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Omvendt avstengning (Typ): | 18V |
|---|---|
| Spenning - Spenning (Maks) @ Ipp: | 29.2V |
| Spenning - Fordeling (Min): | 20V |
| Type: | Zener |
| Leverandør Enhetspakke: | DO-204AR |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 5000W (5kW) |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | DO-204AR, Axial |
| Andre navn: | 1086-3914 1086-3914-MIL |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MA5KP18CAE3 |
| Beskrivelse: | TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO204AR |
| Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 172A |