Kjøpe MA6X12700L med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 1.2V @ 100mA |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 80V |
| Leverandør Enhetspakke: | Mini6-G2 |
| Hastighet: | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Serie: | - |
| Omvendt gjenopprettingstid (trr): | 10ns |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SOT-23-6 |
| Andre navn: | MA127-(TX) MA127-TX MA127TR MA127TR-ND MA6X12700LTR |
| Driftstemperatur - Kobling: | 150°C (Max) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MA6X12700L |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Array 2 Pair Common Anode Standard 80V 100mA (DC) Surface Mount SOT-23-6 |
| Diodetype: | Standard |
| Diode Konfigurasjon: | 2 Pair Common Anode |
| Beskrivelse: | DIODE ARRAY GP 80V 100MA MINI6 |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | 100nA @ 75V |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io) (per diode): | 100mA (DC) |
| Email: | [email protected] |