Kjøpe MAL202128689E3 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 63V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.256" Dia x 0.709" L (6.50mm x 18.00mm) |
| Serie: | 021 ASM |
| Ripple Current: | 170mA @ 100Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfelle: | Axial, Can |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAL202128689E3 |
| Levetid @ Temp.: | 2500 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | 810 mOhm |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Utvidet beskrivelse: | 68µF 63V Aluminum Capacitors Axial, Can 1.9 Ohm @ 100Hz 2500 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 1.9 Ohm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 68UF 20% 63V AXIAL |
| kapasitans: | 68µF |
| applikasjoner: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |