Kjøpe MAL202135331E3 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 16V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.256" Dia x 0.709" L (6.50mm x 18.00mm) |
| Serie: | ASM 021 |
| Ripple Current: | 290mA |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfelle: | Axial, Can |
| Andre navn: | 2222 021 35331 222202135331 4020PHTB |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 9 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAL202135331E3 |
| Levetid @ Temp.: | 2500 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | 480 mOhm |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Utvidet beskrivelse: | 330µF 16V Aluminum Capacitors Axial, Can 770 mOhm 2500 Hrs @ 85°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 770 mOhm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 330UF 20% 16V AXIAL |
| kapasitans: | 330µF |
| applikasjoner: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |