Kjøpe MAL211836101E3 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 25V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.256" Dia x 0.709" L (6.50mm x 18.00mm) |
| Serie: | 118 AHT |
| Ripple Current: | 102mA |
| polarisering: | - |
| emballasje: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfelle: | Axial, Can |
| Andre navn: | 2222 118 36101 222211836101 4126PHTB |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAL211836101E3 |
| Levetid @ Temp.: | 4000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | 2.3 Ohm |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Utvidet beskrivelse: | 100µF 25V Aluminum Capacitors Axial, Can 2.86 Ohm 4000 Hrs @ 125°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 2.86 Ohm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 100UF 20% 25V AXIAL |
| kapasitans: | 100µF |
| applikasjoner: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |