Kjøpe MAL212015222E3 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 16V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.591" Dia x 1.181" L (15.00mm x 30.00mm) |
| Serie: | 120 ATC |
| Ripple Current: | 2.94A |
| polarisering: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Axial, Can |
| Andre navn: | 4524PHBK |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAL212015222E3 |
| Levetid @ Temp.: | 8000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | 46 mOhm |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Utvidet beskrivelse: | 2200µF 16V Aluminum Capacitors Axial, Can 48 mOhm 8000 Hrs @ 125°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 48 mOhm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 2200UF 20% 16V AXIAL |
| kapasitans: | 2200µF |
| applikasjoner: | Automotive |
| Email: | [email protected] |