Kjøpe MAL213631102E3 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 50V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Serie: | 136 RVI |
| Ripple Current: | 1.32A @ 100Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAL213631102E3 |
| Levetid @ Temp.: | 10000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| impedans: | 30 mOhm |
| Høyde - sittende (maks): | 1.319" (33.50mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 1000µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL |
| kapasitans: | 1000µF |