Kjøpe MAL213827471E3 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 40V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.492" Dia x 1.181" L (12.50mm x 30.00mm) |
| Serie: | 138 AML |
| Ripple Current: | 650mA @ 100Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Axial, Can |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAL213827471E3 |
| Levetid @ Temp.: | 10000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | 220 mOhm |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Utvidet beskrivelse: | 470µF 40V Aluminum Capacitors Axial, Can 340 mOhm @ 100kHz 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 340 mOhm @ 100kHz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 470UF 20% 40V AXIAL |
| kapasitans: | 470µF |
| applikasjoner: | Automotive |
| Email: | [email protected] |