Kjøpe MAL213847152E3 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 40V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Serie: | 138 AML |
| Ripple Current: | 1.25A @ 100Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can - Snap-In - 3 Lead |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAL213847152E3 |
| Levetid @ Temp.: | 10000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | 120 mOhm |
| Høyde - sittende (maks): | 1.299" (33.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 1500µF 40V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 130 mOhm @ 100kHz 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 130 mOhm @ 100kHz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 1500UF 20% 40V AXIAL |
| kapasitans: | 1500µF |
| applikasjoner: | Automotive |
| Email: | [email protected] |