Kjøpe MAL229956152E3 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 400V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Serie: | 299 PHL-4TSI |
| Ripple Current: | 5.54A @ 100Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can - Snap-In - 4 Lead |
| Andre navn: | 4860PHBK |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Produsentens Standard Lead Time: | 11 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAL229956152E3 |
| Levetid @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.886" (22.50mm) |
| impedans: | 60 mOhm |
| Høyde - sittende (maks): | 4.016" (102.00mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 1500µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 90 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 90 mOhm @ 100Hz |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 1500UF 20% 400V SNAP 4L |
| kapasitans: | 1500µF |
| applikasjoner: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |