Kjøpe MAPLAD30KP260A med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Omvendt avstengning (Typ): | 260V |
|---|---|
| Spenning - Spenning (Maks) @ Ipp: | 419V |
| Spenning - Fordeling (Min): | 289V |
| Enveis kanaler: | 1 |
| Type: | Zener |
| Leverandør Enhetspakke: | PLAD |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500 |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 30000W (30kW) |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard SMD |
| Andre navn: | 1086-4876 1086-4876-MIL |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAPLAD30KP260A |
| Beskrivelse: | TVS DIODE 260VWM 419VC SMD |
| Strøm - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 71A |