Kjøpe MAX14827ATG+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 9 V ~ 60 V |
|---|---|
| Type: | Transceiver |
| Leverandør Enhetspakke: | 24-TQFN (4x4) |
| Serie: | - |
| Mottaker Hysterese: | 3.3V |
| protokoll: | IO-Link |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall drivere / mottakere: | 2/2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAX14827ATG+ |
| Utvidet beskrivelse: | 2/2 Transceiver IO-Link 24-TQFN (4x4) |
| duplex: | - |
| Beskrivelse: | IO LINK DEVICE TRANCEIVER |
| Datahastighet: | - |
| Email: | [email protected] |