Kjøpe MAX14980ETO+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Buffer, ReDriver |
| Leverandør Enhetspakke: | 42-TQFN-EP (3.5x9) |
| Signalkondisjonering: | Input Equalization, Output Pre-Emphasis |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tray |
| Pakke / tilfelle: | 42-WFQFN Exposed Pad |
| Produksjon: | - |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kanaler: | 2 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAX14980ETO+ |
| Input: | - |
| Utvidet beskrivelse: | Buffer, ReDriver 2 Channel 42-TQFN-EP (3.5x9) |
| Beskrivelse: | IC REDRIVER SAS/SATA 2CH 42TQFN |
| Forsinkelsestid: | 300ps |
| Datahastighet (maks): | - |
| Strøm - Forsyning: | 350mA |
| Kapasitans - Input: | - |
| applikasjoner: | SAS, SATA |
| Email: | [email protected] |