Kjøpe MAX15007AATT+T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 3.3V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 4 V ~ 40 V |
| Spenning - Dropout (Typisk): | - |
| Leverandør Enhetspakke: | 6-TDFN-EP (3x3) |
| Serie: | - |
| Regulator Topologi: | Positive Fixed |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | 6-WDFN Exposed Pad |
| Andre navn: | MAX15007AATT+TDKR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall regulatorer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAX15007AATT+T |
| Utvidet beskrivelse: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 50mA 6-TDFN-EP (3x3) |
| Beskrivelse: | IC REG LDO 3.3V 50MA 6TDFN |
| Strøm - Utgang: | 50mA |
| Nåværende - Grense (Min): | 80mA |