Kjøpe MAX15068ATP+G2Z med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3.7 V ~ 18 V |
|---|---|
| Type: | Hot Swap Controller, OR Controller |
| Leverandør Enhetspakke: | 20-TQFN (5x4) |
| Serie: | - |
| Programmerbare funksjoner: | Circuit Breaker, Current Limit, Slew Rate, UVLO |
| emballasje: | Tray |
| Pakke / tilfelle: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall kanaler: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAX15068ATP+G2Z |
| Intern bryter (s): | No |
| Egenskaper: | Auto Retry |
| Feature Pins: | CB, CDLY, CP1, CP2, /EN, /FAULT, IPMON, OG1, OG2, ON, /PC, /PG, VS |
| Utvidet beskrivelse: | Hot Swap Controller, OR Controller 1 Channel General Purpose 20-TQFN (5x4) |
| Beskrivelse: | IC HOT SWAP VOLT CTLR QFN |
| Strøm - Forsyning: | 4mA |
| Strøm - Utgang (Maks): | - |
| applikasjoner: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |