Kjøpe MAX15091AETI+T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.7 V ~ 18 V |
|---|---|
| Type: | Hot Swap Controller |
| Leverandør Enhetspakke: | 28-TQFN (5x5) |
| Serie: | - |
| Programmerbare funksjoner: | Circuit Breaker, Current Limit, Fault Timeout, OVP, Slew Rate, UVLO |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kanaler: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAX15091AETI+T |
| Intern bryter (s): | Yes |
| Egenskaper: | Auto Retry, Thermal Limit |
| Feature Pins: | CB, CDLY, /FAULT, ISENSE, OV, PG, REG, UV |
| Utvidet beskrivelse: | Hot Swap Controller 1 Channel General Purpose 28-TQFN (5x5) |
| Beskrivelse: | IC CTRLR HOTSWAP 2.7V-18V 28TQFN |
| Strøm - Forsyning: | 400µA |
| Strøm - Utgang (Maks): | 9A |
| applikasjoner: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |