Kjøpe MAX1518ETJ+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 2.6 V ~ 13 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 2.6 V ~ 5.5 V |
| Leverandør Enhetspakke: | 32-TQFN-EP (5x5) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 100°C |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAX1518ETJ+ |
| Utvidet beskrivelse: | - Converter, TFT LCD Voltage Regulator IC 1 Output 32-TQFN-EP (5x5) |
| Beskrivelse: | IC DC/DC CONV W/OP AMP 32-TQFN |
| applikasjoner: | Converter, TFT LCD |
| Email: | [email protected] |