Kjøpe MAX1565ETJ+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 3.3V, 1.25 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 0.7 V ~ 5.5 V |
| Leverandør Enhetspakke: | 32-TQFN-EP (5x5) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall utganger: | 5 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAX1565ETJ+ |
| Utvidet beskrivelse: | - Controller/Converter, Digital Cameras Voltage Regulator IC 5 Output 32-TQFN-EP (5x5) |
| Beskrivelse: | IC DGTL CAM PWR-SUP 5CH 32TQFN |
| applikasjoner: | Controller/Converter, Digital Cameras |
| Email: | [email protected] |