Kjøpe MAX1579ETG+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 24-TQFN (4x4) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAX1579ETG+ |
| Utvidet beskrivelse: | LCD Display PMIC 24-TQFN (4x4) |
| Beskrivelse: | IC PS BIAS/WHITE LED TFT 24-TQFN |
| Strøm - Forsyning: | 3mA |
| applikasjoner: | LCD Display |
| Email: | [email protected] |