Kjøpe MAX16058ATA46+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Terskel: | 4.625V |
|---|---|
| Type: | Simple Reset/Power-On Reset |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-TDFN-EP (3x3) |
| Serie: | - |
| Tilbakestill timeout: | Adjustable/Selectable |
| tilbakestille: | Active Low |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 8-WDFN Exposed Pad |
| Produksjon: | Open Drain or Open Collector |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Antall overvåkede volumer: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAX16058ATA46+ |
| Utvidet beskrivelse: | Supervisor Open Drain or Open Collector Channel 8-TDFN-EP (3x3) |
| Beskrivelse: | IC SUPERVISOR OD 4.6V 8-TDFN |
| Email: | [email protected] |