Kjøpe MAX1664CUP med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | Adjustable |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 2.8 V ~ 5.5 V |
| Leverandør Enhetspakke: | 20-TSSOP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antall utganger: | 3 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAX1664CUP |
| Utvidet beskrivelse: | - Converter, LCD Voltage Regulator IC 3 Output 20-TSSOP |
| Beskrivelse: | IC AMLCD SUPPLY 20-TSSOP |
| applikasjoner: | Converter, LCD |
| Email: | [email protected] |