Kjøpe MAX16813AUP+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Min): | 4.75V |
|---|---|
| Spenning - tilførsel (maks): | 40V |
| Spenning - Output: | - |
| Type: | DC DC Controller |
| topologi: | SEPIC, Step-Up (Boost) |
| Leverandør Enhetspakke: | 20-TSSOP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | - |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Antall utganger: | 4 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAX16813AUP+ |
| Intern bryter (s): | - |
| Frekvens: | 200kHz ~ 2MHz |
| Utvidet beskrivelse: | LED Driver IC 4 Output DC DC Controller SEPIC, Step-Up (Boost) PWM Dimming 150mA 20-TSSOP |
| dimming: | PWM |
| Beskrivelse: | IC LED DRIVER CTRLR DIM 20TSSOP |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 150mA |
| applikasjoner: | Automotive, Backlight, Lighting |
| Email: | [email protected] |