Kjøpe MAX16828ATT+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Min): | 6.5V |
|---|---|
| Spenning - tilførsel (maks): | 40V |
| Spenning - Output: | - |
| Type: | Linear |
| topologi: | - |
| Leverandør Enhetspakke: | 6-TDFN (3x3) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 6-WDFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAX16828ATT+ |
| Intern bryter (s): | Yes |
| Frekvens: | - |
| Utvidet beskrivelse: | LED Driver IC 1 Output Linear PWM Dimming 200mA 6-TDFN (3x3) |
| dimming: | PWM |
| Beskrivelse: | IC LED DRVR LIN DIM 200MA 6TDFN |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 200mA |
| applikasjoner: | Backlight, Lighting, Signage |
| Email: | [email protected] |