Kjøpe MAX275BCPP med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | ±5V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 20-PDIP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Antall filtre: | 2 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAX275BCPP |
| Frekvens - Cutoff eller Center: | 300kHz |
| Filter Type: | Continuous, Band Pass Low Pass |
| Filterordre: | 4th |
| Beskrivelse: | IC FILTER ANALOG 4TH-ORDR 20-DIP |
| Email: | [email protected] |