Kjøpe MAX32625ITK+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning (Vcc / Vdd): | 1.14 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 68-TQFN (8x8) |
| Hastighet: | 96MHz |
| Serie: | - |
| RAM-størrelse: | 160K x 8 |
| Programminnetype: | FLASH |
| Programminnestørrelse: | 512KB (512K x 8) |
| periferi~~POS=TRUNC: | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 68-WFQFN Exposed Pad |
| Andre navn: | MAX32625ITK MAX32625ITK-ND |
| Oscillator type: | Internal |
| Driftstemperatur: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Antall I / O: | 40 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 11 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAX32625ITK+ |
| Utvidet beskrivelse: | ARM® Cortex®-M4F - Microcontroller IC 32-Bit 96MHz 512KB (512K x 8) FLASH 68-TQFN (8x8) |
| EEPROM-størrelse: | - |
| Beskrivelse: | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 68TQFN |
| Datakonvertere: | A/D 4x10b |
| Kjernestørrelse: | 32-Bit |
| Kjerneprosessor: | ARM® Cortex®-M4F |
| tilkobling: | 1-Wire, I²C, SPI, UART/USART, USB |
| Email: | [email protected] |