Kjøpe MAX3353EEUE+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | - |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 2.6 V ~ 5.5 V |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-TSSOP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall utganger: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAX3353EEUE+ |
| Utvidet beskrivelse: | - Charge Pump, USB Voltage Regulator IC 2 Output 16-TSSOP |
| Beskrivelse: | IC CHARGE PUMP USB OTG 16TSSOP |
| applikasjoner: | Charge Pump, USB |
| Email: | [email protected] |