Kjøpe MAX34446ETL+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | - |
| Leverandør Enhetspakke: | 40-TQFN-EP (6x6) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 40-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAX34446ETL+ |
| Utvidet beskrivelse: | Power Supply Controller Base Station-Networking Line Cards, Servers 40-TQFN-EP (6x6) |
| Beskrivelse: | IC PS DATA LOGGER PMBUS 40TQFN |
| Strøm - Forsyning: | 3mA |
| applikasjoner: | Base Station-Networking Line Cards, Servers |
| Email: | [email protected] |