Kjøpe MAX3625BEUG+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 24-TSSOP-EP |
| Serie: | - |
| Forhold - Input: Output: | 2:3 |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| PLL: | Yes |
| Produksjon: | LVPECL |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAX3625BEUG+ |
| Hovedhensikt: | Ethernet, Fibre Channel |
| Input: | LVCMOS, Crystal |
| Frekvens - Maks: | 318.75MHz |
| Differensial - Input: Output: | No/Yes |
| Beskrivelse: | IC CLOCK GENERATOR PREC 24TSSOP |
| Email: | [email protected] |