Kjøpe MAX3886ETN+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 56-TQFN (8x8) |
| Serie: | - |
| Forhold - Input: Output: | 7:6 |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 56-WFQFN Exposed Pad |
| PLL: | Yes |
| Produksjon: | CML, LVDS |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAX3886ETN+ |
| Hovedhensikt: | Optical Network Terminal (ONT) applications, Gigabit Passive Optical Network (GPON), Broadband Passive Optical Network (BPON) |
| Input: | CML, LVDS, LVPECL |
| Frekvens - Maks: | 622MHz, 2488Mbps |
| Differensial - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beskrivelse: | IC MULTIRATE CDR SER/DES56-TQFN |
| Email: | [email protected] |