Kjøpe MAX3996CTP+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Laser Diode Driver (Fiber Optic) |
| Leverandør Enhetspakke: | 20-TQFN (4x4) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antall kanaler: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAX3996CTP+ |
| Utvidet beskrivelse: | Laser Driver IC 2.5Gbps 1 Channel 3 V ~ 5.5 V 20-TQFN (4x4) |
| Beskrivelse: | IC LASR DRVR 2.5GBPS 5.5V 20TQFN |
| Datahastighet: | 2.5Gbps |
| Strøm - Forsyning: | 52mA |
| Strøm - Modulasjon: | 40mA |
| Nåværende - Bias: | 60mA |
| Email: | [email protected] |