Kjøpe MAX4571CEI+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Enkel (V +): | 2.7 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Spenning - Forsyning, Dual (V ±): | - |
| Bytt krets: | SPST |
| Leverandør Enhetspakke: | 28-QSOP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | 35 Ohm |
| Antall kanaler: | 11 |
| Multiplexer / Demultiplekser Circuit: | 1:1 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAX4571CEI+ |
| Egenskaper: | Clickless, I²C |
| Utvidet beskrivelse: | Audio, Video Switch IC 11 Channel 28-QSOP |
| Beskrivelse: | IC AUD/VID SWITCH SRL 28QSOP |
| applikasjoner: | Audio, Video |
| -3db Båndbredde: | 150MHz |
| Email: | [email protected] |