Kjøpe MAX4780ETE+T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Enkel (V +): | 1.6 V ~ 4.2 V |
|---|---|
| Spenning - Forsyning, Dual (V ±): | - |
| Bytt tid (Ton, Toff) (Maks): | 25ns, 10ns |
| Bytt krets: | SPDT |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-TQFN (3x3) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Andre navn: | MAX4780ETE+TTR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | 1 Ohm |
| Antall kretser: | 4 |
| Multiplexer / Demultiplekser Circuit: | 2:1 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAX4780ETE+T |
| Utvidet beskrivelse: | 4 Circuit IC Switch 2:1 1 Ohm 16-TQFN (3x3) |
| Beskrivelse: | IC MULTIPLEXER QUAD 2X1 16TQFN |
| Nåværende - Lekkasje (IS (av)) (Maks): | 1nA |
| Crosstalk: | -95dB @ 1MHz |
| Charge Injection: | 5pC |
| Kanal-til-kanal-matching (ΔRon): | 100 mOhm |
| Kanalkapasitans (CS (av), CD (av)): | 33pF, 60pF |
| -3db Båndbredde: | 123MHz |
| Email: | [email protected] |