Kjøpe MAX4818ETE+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Enkel (V +): | 6 V ~ 11 V |
|---|---|
| Spenning - Forsyning, Dual (V ±): | ±3.3 V ~ 5 V |
| Bytt krets: | SPDT |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-TQFN (5x5) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 16-WQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | 5 Ohm |
| Antall kanaler: | 2 |
| Multiplexer / Demultiplekser Circuit: | 2:1 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAX4818ETE+ |
| Egenskaper: | T1/E1 |
| Utvidet beskrivelse: | Telecommunications Switch IC 2 Channel 16-TQFN (5x5) |
| Beskrivelse: | IC SWITCH DUAL SPDT 16TQFN |
| applikasjoner: | Telecommunications |
| -3db Båndbredde: | 350MHz |
| Email: | [email protected] |