Kjøpe MAX4939CTN+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Enkel (V +): | 1.62 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spenning - Forsyning, Dual (V ±): | ±2.7 V ~ 5.5 V |
| Bytt krets: | - |
| Leverandør Enhetspakke: | 56-TQFN (11x5) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 56-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | - |
| Antall kanaler: | 8 |
| Multiplexer / Demultiplekser Circuit: | - |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAX4939CTN+ |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | Ultrasound Switch IC 8 Channel 56-TQFN (11x5) |
| Beskrivelse: | IC TRANSMIT/RCVR SWITCH 56-TQFN |
| applikasjoner: | Ultrasound |
| -3db Båndbredde: | 65MHz |
| Email: | [email protected] |