Kjøpe MAX5040EUB-T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 10-uMAX |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAX5040EUB-T |
| Utvidet beskrivelse: | Processor PMIC 10-uMAX |
| Beskrivelse: | IC CNTRLR VOLT TRACK 10-UMAX |
| Strøm - Forsyning: | 1.3mA |
| applikasjoner: | Processor |
| Email: | [email protected] |