Kjøpe MAX5361LEUK+T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning, Digital: | 5V |
|---|---|
| Spenning - Tilførsel, Analog: | 5V |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-23-5 |
| Settling Time: | 20µs (Typ) |
| Serie: | - |
| Referansetype: | Internal |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | SC-74A, SOT-753 |
| Utgangstype: | Voltage - Buffered |
| Andre navn: | MAX5361LEUK+T-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall D / A-omformere: | 1 |
| Antall bit: | 6 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAX5361LEUK+T |
| INL / DNL (LSB): | ±1 (Max), ±1 (Max) |
| Utvidet beskrivelse: | 6 Bit Digital to Analog Converter 1 SOT-23-5 |
| Differensiell utgang: | No |
| Beskrivelse: | IC DAC 6BIT LP 2WIRE SER SOT23-5 |
| Datagrensesnitt: | I²C |
| Arkitektur: | Current Steering |
| Email: | [email protected] |