Kjøpe MAX5421CEUB+T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 5V, ±5V |
|---|---|
| Toleranse: | - |
| Temperaturkoeffisient (Typ): | - |
| taper: | Linear |
| Leverandør Enhetspakke: | 10-uMAX |
| Serie: | - |
| Motstand - Visker (Ohms) (Typ): | 500 |
| Motstand (ohm): | 15k |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kraner: | 4 |
| Antall kretser: | 1 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Minnetype: | Volatile |
| Produsentens varenummer: | MAX5421CEUB+T |
| Interface: | Parallel |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | Digital Potentiometer 15k Ohm 1 Circuit 4 Taps Parallel Interface 10-uMAX |
| Beskrivelse: | IC VOLTAGE DIVIDER DGLT 10MSOP |
| konfigurasjon: | Potentiometer |
| Email: | [email protected] |