Kjøpe MAX6072BAUB25+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Utgang (Min / Fast): | 1.25V, 2.5V |
|---|---|
| Spenning - utgang (maks): | - |
| Spenning - Inngang: | 2.75 V ~ 5.5 V |
| Toleranse: | ±0.08% |
| Temperaturkoeffisient: | 8ppm/°C |
| Leverandør Enhetspakke: | 10-uMAX |
| Serie: | - |
| Referansetype: | Series |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Utgangstype: | Fixed |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Støy - 10Hz til 10kHz: | 5µVrms, 6µVrms |
| Støy - 0,1 Hz til 10 Hz: | 3.6µVp-p, 4.8µVp-p |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 19 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAX6072BAUB25+ |
| Utvidet beskrivelse: | Series Voltage Reference IC ±0.08% 10mA 10-uMAX |
| Beskrivelse: | IC VREF SERIES 2.5V/1.25V 10UMAX |
| Strøm - Forsyning: | 260µA, 320µA |
| Strøm - Utgang: | 10mA |