Kjøpe MAX6678AEP92+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| topologi: | - |
| Leverandør Enhetspakke: | 20-QSOP |
| Serie: | - |
| Sensortype: | Internal and External |
| Sensing Temperatur: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Utgangstype: | SMBus |
| Utgangsvifte: | Yes |
| Output Alarm: | Yes |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAX6678AEP92+ |
| Funksjon: | Temperature Monitor |
| Utvidet beskrivelse: | Temperature Monitor Internal and External Sensor SMBus Output 20-QSOP |
| Beskrivelse: | IC TEMP MONITOR 2CH PWM 20-QSOP |
| nøyaktighet: | ±4°C(Max) |
| Email: | [email protected] |