Kjøpe MAX71315ECQ+T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Spenning - I / O Lav: | 0.6V |
| Spenning - I / O Høy: | 2V |
| Leverandør Enhetspakke: | 100-LQFP (14x14) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 100-LQFP |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Meter Type: | Single Phase |
| Målefeil: | 0.1% |
| Produsentens varenummer: | MAX71315ECQ+T |
| Inngangsimpedans: | - |
| Utvidet beskrivelse: | Single Phase Meter IC 100-LQFP (14x14) |
| Beskrivelse: | IC SOC 256K FLASH 100LQFP |
| Strøm - Forsyning: | 12.5mA |
| Email: | [email protected] |