Kjøpe MAX7326AEG+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 1.71 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 24-QSOP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Utgangstype: | Push-Pull |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall I / O: | 16 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAX7326AEG+ |
| Avbryt Output: | Yes |
| Interface: | I²C |
| Egenskaper: | POR |
| Utvidet beskrivelse: | I/O Expander 16 I²C 24-QSOP |
| Beskrivelse: | IC I/O EXPANDER I2C 16B 24QSOP |
| Nåværende - Utgangskilde / Sink: | 20mA |
| Klokkefrekvens: | 400kHz |
| Email: | [email protected] |