Kjøpe MAX77650EWV+T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - tilførsel (maks): | 5.5V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 30-WLCSP (2.2x2.3) |
| Serie: | - |
| Programmerbare funksjoner: | Current, Voltage |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | - |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antall celler: | 1 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAX77650EWV+T |
| Interface: | GPIO, I²C |
| Feilbeskyttelse: | Over Temperature |
| Utvidet beskrivelse: | Charger IC Li-Ion, Li-Pol 30-WLCSP (2.2x2.3) |
| Beskrivelse: | IC BATT CHG LI-ION 1 CELL 30WLCS |
| Nåværende - Lading: | Constant - Programmable |
| Ladestrøm - Maks: | 300mA |
| Batterispenning: | 4.6V (Max) |
| Batteri Kjemi: | Li-Ion, Li-Pol |
| Email: | [email protected] |