Kjøpe MAX8660BETL+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| w / Supervisor: | No |
|---|---|
| m / Sequencer: | No |
| W / LED-driver: | No |
| Spenning / Strøm - Utgang 3: | 1.4V, 1.6A |
| Spenning / Strøm - Utgang 2: | Selectable, 900mA |
| Spenning / Strøm - Utgang 1: | Selectable, 1.2A |
| Spenning - Forsyning: | 2.6 V ~ 6 V |
| topologi: | Step-Down (Buck) Synchronous (4), Linear (LDO) (4) |
| Leverandør Enhetspakke: | 40-TQFN-EP (5x5) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 40-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall utganger: | 8 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | MAX8660BETL+ |
| Funksjon: | Any Function |
| Frekvens - Bytte: | 2MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Linear And Switching Voltage Regulator IC 8 Output Step-Down (Buck) Synchronous (4), Linear (LDO) (4) 2MHz 40-WFQFN Exposed Pad |
| Beskrivelse: | IC POWER MGMT XSCALE 40TQFN |
| Email: | [email protected] |