Kjøpe MAX8739ETP+T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Output: | 1.8 V ~ 13 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 1.8 V ~ 5.5 V |
| Leverandør Enhetspakke: | 20-TQFN-EP (5x5) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 20-WQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 85°C |
| Antall utganger: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAX8739ETP+T |
| Utvidet beskrivelse: | - Converter, TFT LCD Voltage Regulator IC 1 Output 20-TQFN-EP (5x5) |
| Beskrivelse: | IC DC/DC CONV W/OPAMP 20TQFN |
| applikasjoner: | Converter, TFT LCD |
| Email: | [email protected] |