Kjøpe MAX9220EUM/V+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 48-TSSOP |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100 |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Utgangstype: | LVCMOS, LVTTL |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antall utganger: | 21 |
| Antall innganger: | 3 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAX9220EUM/V+ |
| Inngangstype: | LVDS |
| Funksjon: | Deserializer |
| Utvidet beskrivelse: | 1.785Gbps Deserializer 3 Input 21 Output 48-TSSOP |
| Beskrivelse: | IC DESERIALIZER PROG 48TSSOP |
| Datahastighet: | 1.785Gbps |
| Email: | [email protected] |