Kjøpe MAX9618AXA+T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 1.6 V ~ 5.5 V, ±0.8 V ~ 2.75 V |
|---|---|
| Spenning - Inngangsforskyvning: | 0.8µV |
| Leverandør Enhetspakke: | SC-70-8 |
| Slew Rate: | 0.7 V/µs |
| Serie: | - |
| emballasje: | Cut Tape (CT) |
| Pakke / tilfelle: | 8-TFSOP (0.049", 1.25mm Width) |
| Utgangstype: | Rail-to-Rail |
| Andre navn: | MAX9618AXA+TCT MAX9618AXAT |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antall kretser: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | MAX9618AXA+T |
| Få båndbreddeprodukt: | 1.5MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Zero-Drift Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail SC-70-8 |
| Beskrivelse: | IC OPAMP CHOPPER 1.5MHZ SC70-8 |
| Strøm - Forsyning: | 59µA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 150mA |
| Nåværende - Input Bias: | 10pA |
| Forsterkertype: | Zero-Drift |
| -3db Båndbredde: | - |
| Email: | [email protected] |