Kjøpe MAX9788EBP+T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Class G |
| Leverandør Enhetspakke: | 20-UCSP (5x4) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 20-WFBGA, CSPBGA |
| Utgangstype: | 1-Channel (Mono) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maks. Utgangseffekt x Kanaler @ Last: | 2.4W x 1 @ 8 Ohm |
| Produsentens varenummer: | MAX9788EBP+T |
| Egenskaper: | Depop, Differential Inputs, Shutdown |
| Utvidet beskrivelse: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) Class G 20-UCSP (5x4) |
| Beskrivelse: | IC AMP AUDIO PWR 2.4W G 20UCSP |
| Email: | [email protected] |