Kjøpe MAX9830ETA+T med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.6 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Class D |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-TDFN-EP (2x2) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Utgangstype: | 1-Channel (Mono) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maks. Utgangseffekt x Kanaler @ Last: | 2.25mW x 1 @ 4 Ohm |
| Produsentens varenummer: | MAX9830ETA+T |
| Egenskaper: | Depop, Differential Inputs, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Utvidet beskrivelse: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) Class D 8-TDFN-EP (2x2) |
| Beskrivelse: | IC AMP MONO 2W CLASS D 8TDFN |
| Email: | [email protected] |